Вперше опубліковано тут:
http://ar25.org/article/mykola-ponomarenko-ssha-chomu-ya-prydbav-galy-tretogo-getmanatu.htmlМикола Пономаренко (США): Чому я придбав гали Третього Гетьманату

24.10.2014 - 21:33

Я придбав гали ТГ тому, що мав таке БАЖАННЯ. Я придбав гали, щоб бути разом з людьми, які є представниками ТГ і які мені симпатичні, з якими я знаходжу багато спільного.  

Бажання є мотивацією будь-якої дії людини. Я бачу принаймні чотири мотивації придбання галів ТГ, хоча їх набагато більше.

1. БАЖАННЯ бути в спільноті, яка тобі до вподоби. Без вкладу в цю спільноту власних коштів належність до неї буде обмеженою, а хочеться повноцінного єднання. Придбання галів задовольняє таке бажання єдності

2. БАЖАННЯ зробити потенційно вигідний вклад або розпочати свою справу чи проект. Ця мотивація є подібною до купівлі акцій якоїсь компанії. В нашому випадку маємо корпорацію ТГ, яка оголосила свій “стартап“. Тут є нюанс. Чи можна порівнювати придбання акцій, скажімо, Кока-Коли з придбанням галів ТГ? Звичайно ні. Акції Кока-Коли зростають в ціні або падають. Акції Кока-Коли виплачують дивіденди. Гали ТГ цього не роблять і є чимось зовсім іншим. Гали є не стільки акціями традиційної корпорації, скільки вступом до своєрідного комерційного клубу з політично-духовною ідеологією. Подібно до масонської ложі. Гали задовольняють таке бажання вибраного гурту.   

3. БАЖАННЯ мати соціальний вплив через унікальну можливість галів, якої не має жодна валюта світу. Гали є валютою нового типу. Ігор Каганець в статті "Чому я став інвестором Третього Гетьманату" називає гали енергією. Я б додав, що це є також соціальною енергією. Це є досить цікава концепція, бо надає валюті інші можливості окрім можливостей обміну товарами або оплатою за працю. Ця валюта стає елементом соціального впливу і єднання. Такий вплив гроші мали і раніше. Ми знаємо, що без грошей ні один політик не був би обраним. Без грошей неможливо завоювати популярність в різноманітних сферах людської діяльності. Оригінальність концепції галів у тому, що вони дають можливість соціального впливу безпосередньо на іншу людину напряму. Гали ТГ створили зручну систему для такого впливу, якої не має жодна інша валюта світу. Таким чином, гали задовольняють бажання впливу на іншу людину зручним електронним способом.
 
4. БАЖАННЯ мати можливість і систему, яка є зручною для глобального світового єднання українців. Мене ця можливість особливо зацікавила. Відчуття “плеча“ своєї людини на другому кінці світу, через океани, разом з можливістю “відмежуватися“ від чужорідних маніпуляцій і впливів, має свою особливу привабливість. Гали задовольняють таке бажання світової спільності.

Із сказаного бачимо, що Галія є енергією, яка має духовну складову, бо задовольняє людські бажання не лише в матеріальній сфері Буття, як-то робить кожна інша валюта, але також у сфері духовного розвитку людини. Це є якісно нова функція і мені цікаво таку функцію випробувати, принаймні.    

Чи я маю всі чотири перераховані бажання? Так, але не всі мають однакову силу.

Закликаю кожного українця придбати гали для задоволення вищеозначених персональних БАЖАНЬ. Не пожалкуєте! Я впевнений, що такі бажання має кожен українець, особливо в діаспорі.

Хай Буде!    

P.S. Про Бажання Єдності я написав декілька років тому назад статтю "Бажання єдності"


ПРИМІТКА автора після публікації статті:

Цікавим завершенням мого “бажання“ бути активним членом ТГ було те, що мене, після моєї критики деяких думок Ігоря Каганця на форумі Народного Оглядача, пан Ігор Каганець заблокував, тобто вигнав з форуму і здатності використовувати ці, так звані, “гали“. Тобто ліквідував мою можливість голосу в організації ТГ, незважаючи на те, що мої “гали“ так там і залишилися :).  Сумно мені про це думати, тому що я щиро хотів допомогти, але помилився в мотиваціях цієї організації, яка є скоріше пародією на ТРЕТІЙ ГЕТЬМАНАТ. Я помилився.  Проте, краще раніше це визнати, ніж ніколи.