ОРІЯНСТВО
Українська духовна мудрість або роздуми про щастя 

автор: Микола Пономаренко


 

       
 Українське видання              Безкоштовно загрузити книгу в форматі PDF 

Безкоштовно загрузити книгу в форматі WORD (*.docx)


 
 

 
English publication   English author's translation of this book has new title
"Ethnic Side of Happiness"
and is available on amazon.com

 

 
 
 
Author's page:
http://www.amazon.com/Mykola-Ponomarenko/e/B00J1TQ96A/ref=ntt_dp_epwbk_0 

АНОТАЦІЯ до українського видання

Де і за яких умов щастя є найможливішим? Чи може людина бути щасливою, проживаючи поза межами Батьківщини? Чи існують несприятливі або сприятливі для щастя умови життя і які вони? Наскільки залежним є щастя від суспільних умов життя? Чи впливає світосприйняття і творче життя людини на її щастя і як?

На ці і подібні запитання читач знайде відповіді в книжці Миколи Пономаренка "Оріянство". Книга є не тільки роздумами про щастя: в ній автор виводить закономірності щасливого життя. Базуючись на багатому науковому матеріалі, роботах філософів, етнографів, економістів, М.Пономаренко створює свою систему бачення світу і людського щастя в ньому.

Сподіваємося, що ця книга допоможе читачеві зробити власний вибір життєвої дороги, яка приведе його до здійснення сокровенної мети життя - знаходження персонального Щастя.

Додатково автор піднімає питання духовності і віри, національної єдності і майбутнього шляху розвитку етнічних соціумів, їх глобалізації і єднання.

"Це є пошук філософських основ творення нової цивілізації. За точку відліку автор бере людину як головний критерій виконання своєї місії - боголюдської самореалізації. Прояв божественного в людині відбувається через її творчість, адже в такий спосіб людина уподоблюється до Творця Всесвіту. Найкращі ж умови для творчості, а отже і персонального щастя, людина знаходить в середовищі свого етносу, в потоці свого Національного Способу Життя"
--Ігор Каганець, журнал нової еліти "Перехід-IV"

Київ, Геопринт, грудень-2008, м'яка, 160 стор.

Рев'ю українського видання можна прочитати тут: http://observer.sd.org.ua/news.php?id=16050