Про Себе
Я народився в Українi пiсля вiйни, в 1949-му році, в селi Ждани, Лубенського району, Полтавської областi.


Мої батьки були селянами в той час, так само як мої дiди. Мiй батько i моя мати були з одного села, в якому i я народився. Через рiк пiсля мого народження батьки покинули село, вiдправились до мiста на заробiтки, а мене залишили з бабусею i дiдусем у селi, де я рiс до шкiльного вiку.  Перед школою вони мене забрати до себе. Майже відразу тодi народився мiй брат.

Моє дитинство пройшло з моїм дiдусем, якого звали Прохiр.  Вiн мене виховав i вселив в мене все що я є, як людина i як українець. Другого етнічного початку у мене нема.

Уже дорослим, в Америцi, я вивчив мою родословну.  Вона, коротко, така.   Бiльшiсть моїх предкiв були селянами, крiпаками, окрiм двох.  По роду матерi, мiй прадiд (батько моєї бабусi) був козак -- Євiй Галич його звали.  I по роду батька, дядько моєї бабусi, з села Шеки на Полтавщинi, теж був козак -- прiзвище Кравченко здається, але точно iм'я менi не удалося вияснити.

Одного дiда мого звали Прохiр, як я сказав, батько матерi.  А другого дiда звали Кривий Василь, тому що вiн хромав, пошкодив ногу хлопцем.Дід Прохір (Олефіренко) з бабою Христею і дітьми. Село Ждани, Полтавська обл. Моя мати Катерина сидить крайня справа в білій сорочці.
Моя мати Катерина (справа з косами) в 1946 р.
За три роки до мого народження.
З батьком Михайлом і матір'ю Катериною літом 1951 р.
Мені 2.5 роки.
Студент Київського Політехнічного Інституту.
1966 - 1971
КПІ - літня практика в Н. Каховці. Я перший з відкритим ротом. 
КПІ. Біля центрального входу з однокурсниками. Я другий справа. 
У себе вдома, штат Віргінія, США, 2000 рік. Мій син і дочка уже дорослі і живуть окремо. Живу з дружиною, з якою одружений більше 30-и років.
   Так я виглядав на день мого 65-и річчя. 2014-й рік 
   Моя родина в США. Дружина, діти, онуки (6), зять і невістка. 2013-й рік. 
   2016 рік